variklio alyva tausojanti aplingą, žalias tepalas, žalia variklio alyva.

BIZOL Green Oil – variklio alyva tausojanti aplinką ir variklį važiuojant spūstyse

Miesto spūstys = didelis stresas automobilio varikliui
kamsčiai

Vis daugiau žmonių gyvena mieste. Neišvengiama to pasekmė – didesnis eismas ir spūstys gatvėse. Automobilis stoja ir vėl važiuoja, dėl tokio režimo sumažėja variklio alyvos slėgis, greičiau dėvisi variklio dalys, o taip pat ir alyvą reikia keisti dažniau. To pasekmėje variklis genda dažniau.

Nauja variklio alyvos priedų Formulė sukurta Vokietijoje
BIZOL GREEN OIL tepalu priedai

BIZOL GREEN OIL Alyvos priedai buvo sukurti specialiai tam, kad išspręstų važiavimo spūstyse problemą. 2011 metais Vokietijoje atlikti laboratoriniai tyrimai įrodė, kad BIZOL GREEN OIL alyva ilgiausiai nepraranda parametrų, o variklio apsaugojimo savybės lenkia geriausiai žinomus alyvų prekinius ženklus.

Patikimas variklio darbas miesto spūstyse

BIZOL Green Oil užtikrina jūsų finansinį saugumą, sumažėja išlaidos variklio remontui ir aptarnavimui, pailgėja automobilio tarnavimo laikas.

Techniniai niuansai

BIZOL Green Oil – tai maksimali variklio ir Jūsų nervų apsauga miesto spūstyse.

BIZOL Green Oil inovatyvus priedų kompleksas kovoja su alyvos senėjimu, klampumo savybių praradimu, didina apsaugą nuo korozijos kuri ypatingai padidėja važiuojant spūstyse.

Tausoja aplinką

Rinkdamiesi BIZOL produktus – Jūs mažinate išmetimo dujų taršą.

Jei pasirinksite  BIZOL alyvas -jūsų automobiliui reikės mažiau kuro bei alyvos, nei naudojant įprastas. Tai taip pat prisidės prie aplinkos tausojimo.

Jauskis saugiai - dėl savo variklio techninės būklės, netgi važiuodamas spūstyse

BIZOL Green Oil atitinka aukščiausius kokybės standartus. Rinkitės BIZOL ir  problemų dėl automobilio remonto bus mažiau.